• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznaj piękno Afryki

Zwiedzanie interesujących miejsc na Wyspach
Wielka Brytania to ze wszech miar piękne państwo. W końcu jeszcze nie tak dawno temu Wyspiarze byli potęgą gospodarczą. Obecnie utracili na znaczeniu, chociażby dlatego, iż jakby nie chcą jednoczyć się z UE – co jest w sumie zrozumiałe. Dobrze, lecz co w takim razie warto zobaczyć będąc w Wielkiej Brytanii?
Na dobry początek doskonałym kierunkiem jest Londyn, zatem najbardziej znaczące miasto na Wyspach oraz oczywiście stolica Anglii. Londyn to wielkie miasto, a więc aby zwiedzić najbardziej interesujące zabytki i atrakcje turystyczne trzeba poświecić przynajmniej kilka dni. Generalnie w Londynie naprawdę można się zakochać.
Interesujące są także np. Oxford, Durham czy Manchester. Jeśli wchodzi w grę turystyka w Wielkiej Brytanii, świetnym rozwiązaniem jest również odwiedzenie Szkocji. Przecież Szkocja to bardzo ładny kraj, który ma do zaoferowania bardzo dużo interesujących widoków. Np. piękny jest Edynburg. W zasadzie na terenie Szkocji jest masa pięknych miejsc. Najlepiej po prostu krążyć po Szkocji, chłonąć atmosferę owej krainy. Można śmiało powiedzieć, że nie ma zbyt wielu ładniejszych miejsc na tym świecie, aniżeli właśnie Szkocja. Jak zatem widzimy, Wielka Brytania jest rewelacyjnym kierunkiem dla pragnących zobaczyć coś naprawdę ciekawego.

Categories: Turystyka

Comments are closed.