• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Gry Wideo: Od Pong do Esportu

Różnego rodzaju gry na przeglądarki są obecnie niesamowicie wręcz popularne, choć raczej nie ma w tym niczego szczególnie dziwnego. W końcu do cieszenia się wszelkimi fantastycznymi rzeczami jakie mają one do zaoferowania nie jest potrzeby żaden wydajny komputer – wystarczy zwyczajna przeglądarka oraz dostęp do internetu. Z drugiej strony całe mnóstwo ludzi nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, ale niektóre tytuły tego typu potrafią być niezwykle rozbudowane, więc zapewniają nam wiele świetnej zabawy. Ponadto same w sobie odznaczają się bardzo dużym zróżnicowaniem, w związku z czym absolutnie każdy znajdzie wśród nich coś faktycznie dla siebie idealnego.
Świetną propozycją dla każdego poszukującego dobrego tytułu tego typu bez wątpienia jest gra Zero Hero. Mówiąc ogólnie, gracze tworzą w niej swojego bohatera posiadającego oczywiście wiele różnych, specjalnych zdolności, aby później rywalizować nim z innymi ludźmi z całego świata. Gra jest przede wszystkim niesamowicie wręcz rozbudowana, dzięki czemu mamy tutaj ogromne wręcz możliwości podczas tworzenia swojej postaci. Sama walka z innymi graczami jest bardzo emocjonująca, a za największe osiągnięcia w tej dziedzinie otrzymujemy ciekawe nagrody. Wszystko to sprawia, że z grą tą można spędzić nawet całe tygodnie i nawet przez chwilę się nie nudzić. Gra jest rzecz jasna bezpłatna, a dodatkowo spotkamy się w niej z bardzo ciekawą grafiką.
Bez żadnych wątpliwości możemy więc powiedzieć, że Zero Hero zalicza się aktualnie do absolutnie najciekawszych tytułów na przeglądarki, jakie tylko są dostępne w internecie. Jeśli ktoś szuka dla siebie faktycznie idealnej zabawy tego typu, to jak najbardziej musi zainteresować się nią nieco bliżej.

1. Zobacz teraz

2. Przeglądaj

3. Przejrzyj

4. Dowiedz się teraz

Wspinaczka na Ściance: Wyzwanie dla Wszystkich

Categories: Hobby

Comments are closed.