• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co warto zwiedzić na Starym Kontynencie?

Jak możemy udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?
Przyjęło się w Polsce, lecz w innych naturalnie również, iż rocznice ślubów są w jakiś sposób celebrowane – choć to raczej nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co zatem może zrobić mąż, który chce spędzić z własną żoną rocznicę ślubu w jakiś inny sposób? Cóż, jest wiele ciekawych alternatyw, lecz jeśli chcemy sprawić ogromną niespodziankę, znakomitym pomysłem może być chociażby wycieczka za granicę. Generalnie jest bardzo dużo pięknych miejsc na naszym kontynencie – Londyn, Barcelona, Florencja, Dubrovnik czy choćby Brugia.
Bardzo popularnym środkiem transportowym są z pewnością samoloty – a konkretniej tanie linie lotnicze. Być może takie linie nie zapewniają dla nas wygody, w szczególności mowa o nogach, ale jeśli w porę zarezerwujemy bilety, możliwe, że za cztery bilety zapłacimy około 200-400 złotych. Można sporo taniej, można także drożej – zależy od terminu oraz kierunku. Zwróćmy uwagę na to, w którym miejscu jest umiejscowione lotnisko. Przykładowo Okęcie jest umiejscowione dosyć blisko centrum, a do tego nie leży gdzieś za miastem, co znaczy, iż transport z i na lotnisko jest tani. Jednakże już w przypadku takiego Londynu mówimy o większych odległościach i kosztach.
Podróżowanie na własną rękę ma dużo atutów, lecz może byłoby warto zaznajomić się dokładniej z ofertami biur podróży jakich bardzo dużo funkcjonuje w polskich miastach? Jeżeli rzetelnie podejdziemy do szukania okazji wyjazdowych, odnaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące całkiem spore oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą last minute jest to, że kiedy bierzemy wolne na wycieczkę, zaczynami jakieś przygotowania, nie wiemy gdzie polecimy. Choć zapewne dla wielu tego typu niepewność to niemała frajda. Można być pewnym jednego – o rocznicy własnego ślubu nigdy nie możemy zapomnieć!

Categories: Turystyka

Comments are closed.